0532 267 04 11

Sosyal Medyada Biz}

Mobilya Alan Yerler

Mobilya Alan Yerler

Ev mobilyaları 2. El eşya piyasasında en fazla alım satımı olan eşya gruplarındandır. İnsanların eşyalarını değiştirmeleri ya da öğrencilik gibi geçici süre kaldıkları evi boşaltmaları gibi nedenlerle buna ihtiyaç duyulur. İnternetin aynı zamanda yeni bir satış alanı yaratması ikinci el eşyaları alım satımına da yansımıştır. Firmamız da mobilya ve diğer ev eşyalarını alıp satmak istediğinizde Ankara, İstanbul ve Bursa il ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Mobilya kapsamında koltuk takımı, vitrin, yemek masası, vs. düşünülebilir.

sebahattin
Mobilya 2. El Satış İşlemi
Elden çıkarmak istenen mobilya ve diğer eşyalar için yapmanız gereken firmamızı iletişim bilgilerini alarak aramak, genel görünümü ya da teknik özellikleriyle ilgili bilgi vererek fiyat almanızdır. Örneğin malzeme kalitesi açısından bir ayrıcalığı olup olmadığını söyleyebilirsiniz. Yaklaşık bir fiyatta anlaşıldıktan sonra firma yetkilileri sizin olduğunuz adrese gelerek eşyaları almakta ve paranızı size vermektedir. Bu noktada fiyatta sorun çıkmaması için görüşmede ürünün artı ve eksi tüm yönlerinin belirtilmesi gerekiyor. Sözgelimi karşılıklı dürüstlüğün esas alınması son derce önemli…
Eski eşyalarınızı değerlendirmek her zaman size artı sağlar. Hâlihazırdaki ürünü değerlendirdiğiniz için hem siz nakit kazanırsınız hem de eşyalar değerlenmiş olur. Bunu internetten başvuru yaparak sağlamanız da ekstra bir avantajdır. Mobilya veya başka bir ev eşyası satmaya karar verdiğinizde zaman ve emek açısından boşa giden bir durum olmaz. Telefon görüşmesi sayesinde ortaklaşa karar verilir ve alışveriş yapılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN