2.El Alım Yaptığımız Ürünler

Teknolojiye ayak uydurmak için bir çok kişi yeni ürünler alarak elinde bulunan fazlalıkları satmaktadırlar yada satmak istemektedirler. Bizler elinizde bulunan 2. el elektronik eşyaları değerinde alarak iki tarafında memnun kalmasını amaçlamaktayız.

Hangi ürünleri alıyoruz ?

Cep telefonu: 2. el yada sıfır kutusu açılmamış tüm cep telefonlarınızı alıyoruz. Satmak istediğiniz 2. el cep telefonunuzun çalışır durumda olduğundan emin olun. Her hangi bir sıkıntısı var ise başta belirtin ki daha sonradan bir problem ile karşılaşmayalım. Sıfır alınmış olup satacağınız cep telefonları için ise kutu açılımını yapmayınız varsa garanti belgesi ve faturanızı hazır bulundurunuz.

Bilgisayar: Satmayı düşündüğünüz laptop bilgisayarlar ve masa üstü bilgisayarlarınızın alımını yapıyoruz. Sizleri taşıma sıkıntısından kurtarmak için adresinize kadar geliyor ve ürününüzü kontrol ettikden sonra alıyoruz. Unutmayın ki müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Playstation: Yeni bir playstation aldınız eskisini satmak istiyorsunuz. Herhangi bir arızası bulunmayan ve çalışır durumda olan tüm playstationlarınız değerinde alınır.

Televizyon: Bir çok evini yenileyen kişiler evinde bulunan fazlalıkları satmak ister. Özellikle elektronik eşyaları evde saklamak ve muhafaza etmek zor olduğundan dolayı satışını gerçekleştirir. Elinizde bulunan her türlü led tv ve lcd tv lerinizi adresinize kadar gelerek alımını gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf makinesi: Cep telefonları ve tabletlerin yoğun olarak piyasaya sürülmesinden sonra ve neredeyse bir fotoğraf makinesindan fazla özelliklere sahip olmasından dolayı bir çok kişi elinde bulunan makineleri satarak paraya dönüştürmek istiyor. Bunun dışında profesyonel anlamda fotoğrafçılık yapan ve makinesini değiştiren kişilerde makinalarını satacak yer aramaktadırlar. Bizler makinalarınızı alıyoruz, bunun dışında çiziksiz lens alımıda vardır.

Tablet: Cep telefonu kadar yaygın olmasada ellerden düşmeyen tabletler içinde, yeni marka ve modeller çıkmaya devam ederek yeni özellikler eklenmektedir. Her yeni ürün insanları cezbederek almaya zorlamakta ve eskisini satma ihtiyacı duymaktadırlar. Sağlam ve çalışır durumda bulunan her türlü tabletlerinizinde alımını yapıyoruz.