2.EL Sıfır Fiyatlandırma

Ürünün özellikleri, deforme durumu, marka ve modeline göre her ürün farklı ücret ile alınır. Bu yüzden Satışını yapmayı düşündüğünüz ürünün fiyatı her zaman istediğiniz miktarda olmayabilir. Sıfır kutusu açılmamış ürünler içinde durum aynıdır. Marka model ve ürün özellikleri fiyatı oldukça yüksek şekilde etkilemektedir.

Peki satmayı düşündüğünüz ürünün fiyatını nasıl öğreneceksiniz.

Bizler fiyat araştırması içinde bulunan müşterilerimiz için her zaman kolaylık sunmayı ön planda tutmuşuzdur. Hem müşterimiz açısından hemde bizlerin mağdur olmaması için iki tarafından dürüst olması çok önemlidir.

Sitemizde vermiş olduğumuz firma numaramızdan yada whatsap üzerinden 7-24 iletişime geçebilirsiniz. Biliyorsanız ürün özelliklerini, markasını ve modelini bizlere bildirerek ortalama fiyat öğrenebilirsiniz. Fakat bir çok müşterimiz bizlere whatsapp üzerinden ürün resimlerini göndererek fiyat almayı tercih etmektedirler.

Sizlere telefon üzerinden verilen fiyatlar net bir rakam olmadığını bildirmek isteriz. Anlaşma durumunda ürünü almaya geldiğimizde, ürün incelenir özelliklerine bakılır, deforme durumuna bakılır ve gerçek fiyatını sizlere bildiririz.

Sıfır alınıp satmak istediğiniz ürünler için paket açılımı olmamasına dikkat ediniz.