İkinci El Playstation Satın Alan Yerler

Okulların açılması ile birlikte aileler çocuklarına almış oldukları playstationları satmayı düşünebilirler. Bunun haricinde firma kapatan yada herhangi bir sebepden playstation satmak istiyorum diyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Faturalı cihazlar faturasızlara göre fiyat değişkeni göstermekte olduğu için faturalı yada faturasız olduğunu belirtmeyi unutmayın.Peki satmayı düşündüğünüz Playstation fiyatını nasıl öğreneceksiniz. Bizler fiyat araştırması içinde bulunan müşterilerimiz için her zaman kolaylık sunmayı ön planda tutmuşuzdur. Hem müşterimiz açısından hemde bizlerin mağdur olmaması için iki tarafından dürüst olması çok önemlidir.

Adresten Playstation 3 – 4 Satın Alımı Yapmaktayız

Sitemizde vermiş olduğumuz firma numaramızdan yada whatsapp üzerinden 7-24 iletişime geçebilirsiniz. Biliyorsanız ürün özelliklerini, markasını ve modelini bizlere bildirerek ortalama fiyat öğrenebilirsiniz.

Değerinde Playstation 3 ve Playstation Oyun Konsolları Alımı

Fakat bir çok müşterimiz bizlere whatsapp üzerinden ürün resimlerini göndererek fiyat almayı tercih etmektedirler. Anlaşma durumunda ürünü almaya geldiğimizde, ürün incelenir özelliklerine bakılır, deforme durumuna bakılır ve gerçek fiyatını sizlere bildiririz. Playstation sıfır alıp satmak istiyorsanız satmak istediğiniz playstation için paket açılımı olmamasına dikkat ediniz.