Bilgisayar Alan Yerler

Günümüzde neredeyse her evde birden fazla bilgisayar bulunmaktadır. Kimileri fazla olan bilgisayarlarını satmak ister kimileri ise nakit ihtiyacını karşılayabilmek adına sıfır kutusu açılmamış bilgisayar alıp satmak ister. Bilgisayar alan yerler oldukça fazladır, Fakat bizler gibi ayağınıza gelip hem bilgisayarınızı alıp hemde ödemesini nakit alabileceğiniz bir yer yoktur. Bizler karşılıklı anlaşma doğrultusunda nerede olursanız olun, ayağınıza kadar gelip bilgisayarlarınızı alıyoruz ve ödemesini yapıyoruz.İkinci el bilgisayar alan yerler olarak hizmet verdiğimiz bu sökterde ikinci el macbook ve ikinci el laptop bilgisayarlarınızı değerlendiriyor adresinizden peşin olarak satın alıyoruz.

İkinci el Bilgisayar Alan Yerler iMac ya da Macbook gibi kaliteli bir bilgisayarlar satın alabildiği gibi Casper tarzı yüksek özellikli ancak düşük seviyeli bir bilgisayarda olabilir. Bu tarz bir üründe kozmetik çok değerlidir. O yüzden bize ürünün birçok açıdan çekilmiş fotoğrafını göndermeniz gerekir. Sonrasında ürünün donanımsal özelliklerinden bahsedersiniz. Eğer satmayı düşündüğünüz bilgisayarın teknik özellikleri hakkında bir bilgiye sahip değilseniz yine bu konuda bizlerden destek alabilirsiniz. Bilgisayarınız için çıkaracağımız fiyatı kabul etmeniz durumunda, bulunduğunuz yere gelip ödemenizi yapar ve bilgisayarınızı alırız.

Genel olarak Laptoplar en çok tercih edilen modeller. Ancak bu sizi masaüstü bilgisayarların hiç değer görmediğini düşündürtmesin. Eğer ki elinizde kaliteli masaüstü bilgisayarlar mevcutsa onları da bize sunabilirsiniz. Genelde Laptop ya da Notebook gibi küçük cihazları taşıması kolay olduğundan sizde bizim adresimize getirebiliyorsunuz ancak masaüstü ya da bir iMac olduğunu düşünürsek, o zaman bizim ürünü almaya gelmemiz gerekebilir. Bunun için ana adresinizi verebilirsiniz ya da buluşmak istediğiniz farklı bir mekanı bize bildirebilirsiniz. Kararlaştırılan zamanda o noktada olacağımıza emin olabilirsiniz.

Eğer ikinci el bir ürününüzü internetten ilana sunduğunuzu düşünürsek uzunca bir süre satılma zamanını beklemeniz gerekir, bununla beraber kargo gibi şeylerle vakit kaybedeceksinizdir, üstüne üstlük paranın ne zaman hesabınıza geçeceği belli değildir. Bizimle çalıştığınız taktirde bu dertlerin hiçbiriyle uğraşmanıza gerek yoktur. Alışveriş işlemi maksimum 1 saat içinde gerçekleşmektedir.