Fotoğraf Makinesi Alan Yerler

İkinci el sıfır fotoğraf makineniz var satmakmı istiyorsunuz aldığınız fotoğraf makinesini artık kullanmıyor ve nakite çevirmek mi istiyorsunuz, Yetersiz özelliklerinden dolayı yada herhangi bir sebeple ikinci fotoğraf makinası alıp, fazla makinasını satmak isteyen arkadaşlar mutlaka olacaktır. Bizler her türlü satmak istediğiniz fotoğraf makinalarınızı alıyoruz ve ödemelerinizi nakit olarak yapıyoruz.

Hasselblad, Canon fotoğraf makinası ve Nikon fotoğraf makinası ve diğer marka modeldeki makinalarınıza talibiz. Bir telefon kadar yakınımızda olduğumuzu unutmayınız. Satacağınız makina yada lens özelliklerini telefon aracılığı ile bizlere bildirerek ortalama 0532 267 04 11 numaralı telefonu arayarak veya whatsapp ile iletişim kurarak  fiyat alabilir satabilirsiniz. Satacağınız ürünü 30 dakika içinde bulunduğunuz yere kadar gelerek alım işlemini gerçekleştiriyor ve ödemenizi nakit veya havale olarak yapıyoruz.

Makinanızı satmadan önce mutlaka bizlere ulaşıp fiyat bilgisi alınız. Her makina marka ve özelliklerine göre farklı ücret karşılığında alınacağı için, bizlere laştığınız zaman marka ve modelini lütfen doğru olarak bildiriniz. Makinalarınızın temizliği ve tahriş durumunuda bizlere bildirirseniz sizlere vereceğimiz fiyat garanti olur.

Karşılıklı anlaşma sonrasında maksimum 1 saat içinde belirlenen yere gelerek ödemenizi yapıyor ve fotoğraf makinanızı satın alıyoruz.